Już za tydzień rozpoczną się pierwsze tegoroczne zawody jeździeckie  w Jakubowicach. Dziś zaproszenie na wyjątkowo sentymentalne wydarzenie odbywające się podczas  Majówki. Wszystkich przyjaciół tego miejsca zapraszamy 1 maja do Jakubowic. Konkurs Grand Prix odbywać się będzie o I Memoriał Marcina Klupsia – wielkiej jeździeckiej osobowości, oraz kreatora sportowej części Ośrodka Jakubus.

 Już za tydzień rozpoczną się pierwsze tegoroczne zawody jeździeckie  w Jakubowicach. Dziś zaproszenie na wyjątkowo sentymentalne wydarzenie odbywające się podczas  Majówki. Wszystkich przyjaciół tego miejsca zapraszamy 1 maja do Jakubowic. Konkurs Grand Prix odbywać się będzie o I Memoriał Marcina Klupsia – wielkiej jeździeckiej osobowości, oraz kreatora sportowej części Ośrodka Jakubus. Pomimo regionalnej rangi imprezy na starcie zapowiedzieli się zawodnicy znani z polskich i zagranicznych aren. Piotr Morsztyn, Hubert Kierznowski czy Sławomir Hartman to doskonali jeźdźcy, którzy na pewno z wielkim zaangażowaniem powalczą o pamiątkową Szablę Sierżanta.

Raz jeszcze zapraszamy do Jakubowic w imieniu Rodziny oraz Organizatorów, zapowiadamy również Transmisję On Line na portalu www.swiatkoni.pl