Najważniejsza impreza jeździeckiego sezonu rozgościła się na najbliższy czas w  Jakubowicach. Zapraszamy do kibicowania sportowcom 4 kategorii wiekowych: Dzieci, Juniorów, Młodych Jeźdźców i Seniorów, a także reprezentantkom płci pięknej podczas dodatkowych konkursów Ladies Cup.

Mistrzostwa Polski w Skokach przez Przeszkody to wielkie jeździeckie święto które będzie się rozgrywać w dniach 14 do 17 września.

Każdy dzień to wielkie sportowe emocje, dodatkowo wzbogacone atrakcjami na najwyższym poziomie. Główny punkt poza sportowego programu to występ Teatru Konnego Cabriola – niesamowita etiuda Sen o Hiszpanii zaplanowana na sobotę, 16 września o godzinie 12:45.  Oprowadzanki na kucykach, bryczki ( sb, nd 12:30 – 14:30), pokazy strażackie, bogata strefa stoisk wystawienniczych,  pyszna kuchnia i przepiękne tereny ośrodka Jakubus to dodatkowe punkty programu sprawiające, że  podczas tej imprezy nie będziecie się nudzić. A jeździectwo na najwyższym poziomie jest po prostu GWARANTOWANE!  Na Wielki Finał zapraszamy w niedzielę. Oficjalne otwarcie Mistrzostw odbędzie się od godz. 14:30 Tuż po nim,  na parkur wjada najlepsi krajowi sportowcy!

RELACJA ON LINE

WYNIKI I LISTY STARTOWE