Strefa VIP zlokalizowana jest w sąsiedztwie areny głownej. Pobyt w niej pozwala na oglądanie przejazdów w komfortowych warunkach. Strefa VIP zapewnia dostęp do ciepłego bufetu, napojów oraz napojów alkoholowych.

Podczas zawodów w Jakubowichach istnieje możliwość wykupienia miejsca lub stolika w strefie VIP ( Silesia Equestrian, Mistrzostwa Polski)

Podczas pozostałych imprez zachęcamy do odwiedzenia Strefy Premium: To strefa specjalna przygotowana z myślą o najbardziej wymagających gościach, dla których komfort spędzanego czasu jest równie istotny jak samo widowisko.

Strefy zapewniają najlepsze warunki, by móc uczestniczyć w imprezie, przeżywać emocje towarzyszące zmaganiom sportowym oraz występom. Strefa stanowi doskonałą przestrzeń dla rozwijania relacji biznesowych.

Jak dostać się na strefę? Przygotowaliśmy dla Państwa możliwość zakupu wejściówek na Strefę Premium. Regularna cena zakupu wejściówki w dniu imprezy wynosi 30 zł. Cena zakupu w przedsprzedaży wynosi zaledwie 20 zł i można jej dokonać za pośrednictwem Hotelu Jakubus ( This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , tel. 728546001)

Catering Dopełnieniem wielkich emocji podczas zmagań na parkurze jest wyśmienity bufet. Catering to jednak coś więcej niż dobrze przygotowany posiłek, to także sposób jego podania, odpowiedni serwis i profesjonalna organizacja. W ramach bufetu na strefie dostępne są dla Państwa woda, kawa, herbata, kruche ciastka.